VÂNZ¿TOARE RAION PATISERIE / STUDENTE - perioad¿ determinat¿ de 2 luni

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
gestioneaza raionul de patiserie in vederea cresterii vanzarilor si raspunde de aspectul comercial al raionului.

PRINCIPALELE ATRIBU¿II:
- prepar¿ produsele de patiserie conform re¿etelor
- aranjeaz¿ produsele în spa¿iile de expunere asigurând o prezentare atractiv¿ a acestora
- asigur¿ prospe¿imea produselor expuse
- informeaz¿ cu amabilitate ¿i profesionalism clien¿ii despre caracteristicile produselor sau pre¿uri
- serve¿te clien¿ii cu amabilitate
- analizeaz¿ zilnic vânz¿rile, stocurile, comenzile ce au generat probleme ¿i informeaz¿ ¿eful ierarhic
- men¿ine cur¿¿enia raionului ¿i echipamentelor utilizate
- efectueaz¿ inventarul în cadrul raionului
- actualizeaz¿ ¿i afi¿eaz¿ etichetele de pre¿ ale produselor conform procedurilor
- propune cantit¿¿ile ce urmeaz¿ a fi comandate c¿tre furnizori

CERINTE

- spirit comercial
- seriozitate
- persoana dinamic¿
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi

OBS.: cele 2 posturi sunt locate în Timi¿oara, la magazinul PROFI din Calea ¿agului

BENEFICII OFERITE

- salariu fix plus procent din vânz¿ri
- tichete de mas¿
- mediu de lucru dinamic
- perioad¿ de instruire

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de 29 de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.