Urmarire si procesare Comenzi

SOFA SOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.AutoID.ro

compania este situata pe unul din primele locuri pe piata de furnizare a echipamentelor si solutiilor in tehnologia de identificare automata prin coduri de bare / RFID, fiind partener a unor mari producatori, cum ar fi MICROSCAN.

Suntem o echipa dinamica si tanara care a reusit prin perseverenta si knowhow sa se impuna pe piata.

Cautam o persoana creativa, ordonata si meticuloasa, care sa poata face fata valurilor mari de comenzi!

CERINTE

- studii medii sau superioare (de preferinta tehnice).

- operare PC nivel peste mediu

- cunostinte medii de limba engleza

- Persoana dinamica si bine organizata
- experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Telefon mobil
- bonus in functie de performanta

www.AutoID.ro furnizor de echipamente si solutii in tehnologia de identificare automata prin coduri de bare / RFID. Suntem o echipa dinamica care a reusit prin persevernta si knowhow sa se impuna pe piata.