Unit manager-Asistent brokeraj Asigurari/Credite bancare/Daune

DANCOV ACTIV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Viitorul Unit Manager va trebui sa aiba calitatile unui lider:
- dinamism, spirit de echipa;
- abilitati de comunicare, negociere si relationare;
- initiativa, atitudine pozitiva, perseverenta;

CERINTE

Ca Unit Manager, vei fi responsabil de cel putin 10 consultanti financiari. Vei fi raspunzator si de dezvoltarea carierei lor. Unii dintre ei ar putea fi mai in varsta ca tine si cu o mai vasta experienta. Dar exista un singur lider ...si ca Unit Manager, acela esti tu.
Va trebui sa:
- construiesti o echipa eficienta;
- sa dezvolti aptitudinile colegilor din subordine;
- sa dovedesti ca esti un lider eficace, inspirational si organizat.
- sa sustii trainingurile;
- sa negociezi si sa inchei contracte de asigurare;
- sa dezvolti si sa mentii portofoliul de clienti.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional;
- training initial si permanent;
- castiguri atractive, incepand de la 500 euro/luna

DESCRIEREA FIRMEI

Partener broker national