UNIT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie financiara si marketing dezvolta liniile manageriale in Timisoara si in partea de vest a tarii.
Intermediaza serviciile pe piata financiara.
Formeaza manageri cu calitati de leader, pentru dezvoltarea unei echipe si a afacerii;

Se adreseaza celor care doresc:
- un venit suplimentar, sau surse alternative de castig,
- posibilitati de dezvoltare a unei cariere reale
- independenta financiara si program de lucru flexibil
- sa coordoneze o afacere

Posibilitati de colaborare :
- PART TIME
- FULL TIME

CERINTE

-Seriozitate , dinamist, spirit de initiativa si de echipa
-Abilitati de comunicare, organizare si planificare
-Bune aptitudini de prezentare , negociere, vanzare
-Dorinta de afirmare perfectionare si dezvoltare personala
-Orientare spre indeplinirea obiectivelor
-Managerul formeaza si coordoneaza echipa.
- Identifica oportunitati de dezvoltare a afacerii

STUDII necesare :
- Min. Liceul cu diploma de Bacalaureat;
-Studiile superioare in curs sau finalizate constituie un avantaj;
-Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet de beneficii motivant si diversificat;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul consultantei financiare;
- sanse bune de promovare, in cadrul unui model de cariera
- cursuri de pregatire interne si internationale;
- recunoastere profesionala;
-program flexibil;
- renta de recunoastere a muncii (pensie platita de firma);
- protectii manageriale;