Unit Manager

BEST MULTICONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- constituirea unei echipe de minim 7 consilieri financiari

- promovarea si distributia produselor financiar-bancare din portofoliu

- realizarea obiectivelor de vanzari

- raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei

- consilierea echipei de consilieri financiari

- participarea impreuna cu echipa sa de consilieri financiari la traininguri de specialitate.

CERINTE

-experienta in vanzari directe si in special in asigurari/produse financiare este un avantaj;
- cel putin studii medii (preferabil studii superioare);
- abilitati excelente de comunicare si relationare;
- persoana organizata, atitudine pro-activa;
- atitudine pozitiva, orientat permanent catre succes;
- perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- orientare catre client;
- meticulozitate si atentie la detalii;
- capacitatea de a lucra in conditii de stress;
- deschidere pentru activitatea in echipa;
- dorinta de promovare si autoeducare;

BENEFICII OFERITE

- venit fix;

- venit suplimentar din tranzactiile proprii si tranzactiile membrilor echipei;

- bonusuri considerabile la atingerea, respectiv depasirea targetelor de vanzari;

- program flexibil;

- trainiguri de specialitate sustinute de profesionisti din domeniu;

- sprijin manegerial permanent;

- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica.

Best MultiConsult este o companie de brokeraj si intermediere care pune in premiera la dispozitia clientilor sai,un portofoliu complet de servicii financiare bancare si de activitati de intermediere in domeniul imobiliar si auto.