TRAINER TEHNIC

EDY Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Echipa Autocamion Service cautam o persoana pasionata de tehnica auto si motivata sa se alature in rolul de Trainer Tehnic.

DESCRIEREA POSTULUI
- Analiza si intelegerea nevoilor de training ale angajatilor Service-ului [mecanici, electricieni]
- Intocmirea curriculei educationale si dezvoltarea continutului cursurilor pe baza literaturii specifice [literatura de service Volvo]
- Planificarea, pregatirea si sustinerea sesiunilor de training tehnic
- Evaluarea rezultatelor trainingului si monitorizarea directa a cursantilor dupa finalizarea acestuia
- Administrarea zilnica a cursantilor in baza de date Volvo
- Actualizarea, dezvoltarea si implementarea in continutul cursurilor a modificarilor si noutatilor tehnice

CERINTE

STUDII SI EXPERIENTA

- Studii tehnice [Facultatea de Mecanica, Electronica]
- Foarte bune cunostinte in domeniul AUTO [mecanica, electronica]
- +5 ani experienta practica in Service [ reparatii autocamioane]
- Experienta relevanta in sustinerea de traininguri tehnice
- Operare PC [Microsoft Office, baze de date]
- Limba Engleza – nivel mediu

ABILITATI
- Foarte bune abilitati de comunicare [scris si verbal], abilitatea de a vorbi in fata unei audiente
- Bun organizator si coordonator
- Abilitate de a lucra si respecta termenele limita
- Persoana responsabila si punctuala
- Excelente abilitati interpersonale, colegialitate, atitudine cooperanta
- Dorinta de reusita si dezvoltare profesionala

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru la standarde Volvo, alaturi de sanse reale de reusita si dezvoltare profesionala!

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in domeniul Logisticii din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare, Dispecerat si servicii de suport oferite clientlor EDY.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

EDY Group
cariere in miscare