traducator limba maghiara

Sc Aspius Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Traducerea unui catalog de echipamente pentru amenajari iazuri, lacuri si fantani arteziene din limba romana/engleza/germana in limba maghiara.
- Contactarea telefonica a posibililor clienti din Ungaria

CERINTE

- Asigurarea traducerilor din limba romana, engleza, germana in limba maghiara
- Cunostinte impecabile de limba maghiara
- Absolvent studii superioare
- Experienta de lucru in traduceri si in utilizarea suitei Ms. Office
- Atentie catre detalii, acuratete in exprimare, exigenta, rigurozitate, profesionalism
- Asigurarea unei calitati ridicate pentru proiectele revizuite
- Capacitate de invatare a lucrurilor noi, de adaptare la noi cerinte, dorinta de perfectionare si autodepasire;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Project-based cu posibilitate de colaborare pe termen lung
- Oferim un loc de muncă atractiv, într-un mediu tânăr, dinamic

Aspius SRL, partener strategic al FIAP Germania, aduce in Romania experienta de peste 30 de ani si tehnologia de ultima generatie a unuia dintre liderii a sistemelor de crestere intensiva a pestilor si acvacultura. Pe langa distributia produselor FIAP societatea comerciala Aspius si partenerii sai ofera solutii integrate crescatorilor de pesti, procesatorilor primari si proiectantilor de iazuri.