Account Manager la Bursa

ProfitPoint

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dvs. veti fi pregatit de noi pentru a ne asigura ca aveti cunostintele de baza in domeniul bursier. In urma pregatirii din cadrul companiei, veti administra conturi cu bani pe care va trebui sa ii inmultiti la bursa. Aceste conturi pot fi detinute de companie sau chiar de dvs. (Conturile companiei se obtin in urma promovarii unei simulari, in conditii reale de piata!).
Ce va vom invata sa faceti:
Cum sa intelegeti mersul banilor
Analiza informatiilor internationale
Elaborarea previziunilor si scenariilor pentru cursul valutar

CERINTE

-persoana disciplinata
-studii superioare (facultatea de economie constituie un avantaj)
-limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant la atingerea obiectivelor, plus bonusuri si comisioane in functie de performante.

Companie de consultanta si tranzactionare pe piata valutara internationala. Ofera in parteneriat cu companii internationale o gama variata de servicii si oportunitati de tranzactionare pe piata FOREX. Daca sunteti in cautarea unei cariere care sa va permita sa va controlati programul de munca si care sa va ofere o corelatie directa intre eforturile dvs. si rezultate, cu potential nelimitat pe planul realizarilor profesionale si financiare, atunci aplicati pentru urmatoarele pozitii vacante.