Tipograf

SC. Dinamis Print S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dinamis Media Factory – este o firm¿ mijlocie româno-elve¿ian¿, cu domeniul tipografie, media, publicitate ¿i agen¿ie internet.

In cursul restructur¿rii noastre ¿i a investi¿iilor conforme standardelor europene, am putut angaja în tipografia noastr¿ mai¿tri tipografi germani. Mai¿trii no¿tri tipografi au autoritatea german¿ de a forma “Ucenici în tipografie”.
- V¿ oferim formare profesional¿ ca tipograf:
- Formare profesional¿ teoretic¿
- Formare profesional¿ practic¿

CERINTE

Aceast¿ formare profesional¿ se adreseaz¿ tinerilor (fete ¿i b¿ie¿i), care au abilit¿¿i practice, dorin¿a de a înv¿¿a o meserie interesant¿ ¿i de a se forma mai departe într-un lan¿ de tipografii germane ¿i elve¿iene. Se impun cuno¿tin¿e bune de limba englez¿ ¿i / sau german¿.

- atitudine necesara pentru a studia

Dac¿ sunte¿i interesa¿i,
adresa¿i-v¿ maistrului nostru tipograf:
Carlo Freidhof
Tel. 0256-201044

Dinamis Media Factory – este o firm¿ mijlocie româno-elve¿ian¿, cu domeniul tipografie, media, publicitate ¿i agen¿ie internet