Tester IT in depozit

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Testarea produselor si componentelor IT
• Instalare de produse software
• Scrierea de CD-uri cu diverse drivere
• Aranjarea marfii in depozit
• Incarcare-descarcare produse

Program de lucru:
Luni - vineri: 9:00 - 18:00 (pauza o ora la pranz)
Sambata: 09:00 - 15:00 (pauza 30 minute la pranz)

CERINTE

• cunostinte solide IT
- cunostinte foarte bune de IT hardware – tipuri de rami, procesoare etc.
- Cunostinte de testare la nivel de hardware (laptop, desktop, monitoare, UPSuri etc.)
- cunoasterea unor softuri de testare a componentelor hardware
- cunostinte de instalare a sistemelor de operare si driverelor necesare
• Persoana deschisa, dedicata, responsabila si organizata
• Constituie avantaj experienta de gestionar in depozit

BENEFICII OFERITE

• bonusuri pentru activitate
• posibilitate de avansare
• traininguri lunare

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro