Telesales Representative

Green Toner

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a potentialilor clienti
- Intocmire oferta personalizata
- Intocmirea si semnarea contractului
- Urmarirea realizarii contractului
- Mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

- putere de convingere, aptitudini interpersonale
- ambitie, perseverenta, capacitate de munca
- experienta in domeniul vanzarilor directe prin telefon reprezinta un avantaj
- operare Windows, Office, Internet
- fire dinamica, responsabila si orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare personala in cadrul unei companii dinamice

Green Toner este unul din principalii furnizori de consumabile pentru imprimare din Romania. Produsele Green Toner sunt manufacturate in Uniunea Europeana, sub certificare ISO 9001 si ofera pemisele obtinerii celei mai inalte calitati in tehnologia imprimarii.