Tehnician sisteme de trasabilitate

TRW Automotive Safety Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul postului este responsabil intretinerea si configurarea sistemelor de urmarire a productiei.

CERINTE

Experienta minim 2 ani in lucrul cu baze de date;
- Cunostinte software si harware;
- Cunostinte bune de baze de date structurate (in mod special Oracle, MSSQL, MS Access (SQL));
- Cunostinte avansate de Excel;
- Cunostinte de limbaje de programare vizuale (C++, VB);
- Setari si mentenanta pentru: Thermal printers, Scanners (linear, 2d, serial, usb, etc), PC, Laser Printers;
- Familiarizat cu dispozitive specifice retelelor.
- Persoana foarte organizata, proactiva si cu gandire logica;
- Familiarizat cu procesele de productie;
- Abilitati de invatare rapida a lucrurilor noi.

BENEFICII OFERITE

Cu mai mult de 66000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 14 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale.
TRW Romania si-a inceput activitatea in 2004 si are in prezent peste 2300 de angajati in 5 locatii: Timisoara, Oravita, Lupeni, Resita, Deta.
Locatia din Timisoara produce volane si module de airbag si numara peste 1700 de angajati.
Clientii nostri sunt companii renumite din domeniul automobilelor: Mercedes, BMW, Volkswagen, Porsche, Fiat, Renault, etc
www.trwauto.com