Tehnician mentenanta instalatii electrice

KANNE&JOOS VERDE ENERGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-monitorizeaza starea tehnică a instalaţiei electrice si stabileste necesarul de reparatii
-execută atât reparaţii curente cât şi reparaţii capitale -execută un ciclu complet pentru încadrarea instalaţiei electrice de comandă în parametrii ceruţi. -urmeaza toate sarcinile ce decurg din planul de intretinere -se asigura ca toate masinile sa aiba in functiune dispozitivul de protectie a muncii -raspunde de comandarea tuturor uneltelor necesare la timp, pentru a asigura reparatiile in cel mai scurt timp posibil -raspunde de mentinerea stocului optim de piese de schimb si unelte de lucru -verifica permanent si raspunde de starea de curatenie a masinilor si utilajelor

CERINTE

- studii tehnice medii/superioare - experienta productie, de preferat automotive - diploma de electrician si de sudor-constituie un avantaj - apt pentru lucru la inaltime - calificare sudor, optional

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv -mediu de lucru la standarde europene -transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de contractare, pe baze temporare a personalului