Tehnician Mecanic Instalari- Timisoara, Bucuresti

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Realizarea instalarii aparatelor de purificare a apei;
- Intocmirea documentatiei pentru instalari, in conformitate cu procedurile de lucru in vigoare;
- Rezolvarea in timp util a situatiilor limita aparute la clienti;
- Nu sunt necesare atestate de tehnicieni.

CERINTE

Minim absolvent studii medii;
- Abilitati tehnice;
- Persona dinamica, responsabila, comunicativa;
- Fara antecedente penale;
- Domiciliul in orasul Timisoara/ respectiv Bucuresti;
- Carnet de conducere, cat B, minim 1 an;

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru dinamic;
- Pachet salarial motivant;
- Sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.