Tehnician/Inginer

Europe Qualite Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza etalonari instrumente de masura in laborator si la sediul clientilor
-initiaza, inregistreaza, arhiveaza, documente/date conform cerintelor manualului calitatii si procedurilor tehnice

CERINTE

-cunoasterea unitatilor de masura
-cunoastere utilizare instrumente de masura (domenii mecanice)
-cunoastere Excel, Word...
-cunostinte desen tehnic
-limba franceza, engleza
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-stagii de pregatire in strainatate

Europe Qualite Romania face parte din Groupe Europe Qualite France unul din liderii pietei de servicii metrologice.
Obiectivele noastre sunt de a intemeia relatii solide cu partenerii nostrii, de a oferii solutii flexibile si de inalta calitate pentru a contribui la succesul clientilor nostrii.
Oamenii nostrii dau valoarea serviciilor noastre. EQR este un mediu in care dezvoltarea profesionala si satisfactia muncii sunt mereu prioritare.