tehnician electromecanic

C.B. MECH-TECH 2014 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice postului:

 Menenanta echipamentelor din productie
 Respectarea planului de mentenanta preventive
 Interventii corective asupra echipamentelor electric, mecanic si automatizare
 Raportarea catre management
 Realizarea necesaruli de piese de schimb

CERINTE

Cerinte:
 Bune cunostinte de electromecanica
 Experienta in calitate de tehnician mentenanta constituie avantaj
 Calificari in domeniu electromecanic obligatoriu
 Bune abilitati de comunicare
 Limba engleza obligatoriu, constituie avantaj cunoastere limbii italiana
 Disponibilitate deplasare
 Seriozitate, punctualitate;
 Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor
 Responsabilitate, corectitudine, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- contract de munca perioada nedeterminata;
- oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
- pachet salarial atractiv, crestere in functie de performante;
- mediu de lucru dinamic.

Toti cei interesati sunt rugati sa trimita CV-urile la: caludiobegnis@yahoo.it

DESCRIEREA FIRMEI

industrie