TEHNICIAN DEPANARE

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Punerea in functiune, calibrarea si depanarea placilor electronice cu microcontrolor.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Cunostinte electromecanica;
- Experienta de minim 2 ani in depanarea circuitelor electronice cu microcontrolor;
- Cunostinte tehnice (constructii) constituie avantaj;
- Abilitati de a citi documentatie tehnica;
- Persoana organizata si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- Loc de munca stabil;
- Sansa de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- Pachet salarial atractiv.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.