Tehnician calitate

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea targetului cantitativ si calitativ;
- Identificarea problemelor si rezolvarea lor;
- Realizare audit in conformitate cu formularul de audit;
- Realizarea rapoartelor saptamanale;
- Completarea si inregistrarea documentelor;
- Controlul documentelor;
- Inregistrare, distribuire documente noi/ revizuite.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunoastere cerinte Sistem Management Calitate. (ISO9001)
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte operare PC (cunostinte Excel);
- Persoana organizata, responsabila, receptiva;
- Abilitati de munca in echipa;
- Calificare in domeniul logisticii (constituie avantaj);
- Experienta ca si controlor calitate (constituie avantaj).

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Bonuri de masa
-Posibilitatea de a lucra in unul din cele mai importante centre de logistica din S-E Europei

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.