TEHNICIAN ASIGURAREA CALITATII

SC FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instruirea personalului din productie cu privire la normele de igiena in vigoare
Redactarea instructiunilor de igienizare si completarea fiselor de instructaj periodic
Verificarea respectarii normelor de igiena in hala de productie
Urmarirea igienei personale a muncitorilor si a echipamentelor de lucru
Supravegherea calitatii igienizarii utilajelor din productie
Comandarea solutiilor necesare igienizarii locului de munca
Propuneri de imbunatatire permanenta a curateniei si igienei din hala de productie

CERINTE

- Studii medii (de preferinta in domeniul alimentar)
- Disponibilitate de lucru in trei schimburi
- Absolvirea unui curs de igiena constituie avantaj
- Experienta in domeniul alimentar sau intr-o hala de productie constituie avantaj
- Persoana serioasa, punctuala, comunicativa,ordonata, practica
- Permisul de conducere categoria B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, cu bonuri de masa, bonusuri, excursii, transport gratuit

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.