Tehnical Sales Support

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvent UPT, profil - electronic/automatizari/mecanica? Vino sa ne cunoastem!

Recrutam in momentul de fata pentru pozitia de Tehnical Sale Suport pentru unul din clientii nostri din Timisoara, companie nationala cu peste 18 ani experienta in distribuirea de componente electonice si senzori pentru automatizari industriale.

Asteptam CV-ul tau pe adresa de email office@evolution-hcc.ro sau cere mai multe informatii la numarul de telefon: 0756 589 702

CERINTE

NU se necesita experienta in domeniu
• Dorinta de invatare – OBLIGATORIU
• Absolvent Politehnica, profil electronic/automatizari/mecanica
• Permis de conducere, categoria B
• Cunostinte de limba engleza (limba germana constituie un avantaj!)

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.