Tehnical Sales

SOFA SOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in echipa www.AutoId.ro un coleg pentru a ocupa un post de tehnical sales.

Dupa un training adecvat vei fi responsabil cu pregatirea ofertelor precum si vizita la clienti existenti si contactarea si identificarea de noi oportunitati / clienti potentiali.

CERINTE

- experienta in vanzari non food minim 6 luni ( experienta in vanzari industriale constituie avantaj)

- studii superioare tehnice/informatica

- permis de conducere de min. 2 ani fara incidente

- Engleza la nivel conversational.
- cunostinte de operare PC (world, excel etc.)

- persoana hotarata, creativa, orientat spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Telefon, Laptop.
Masina de serviciu dupa confirmare pe post/performante.
Pachet atractiv de bonusare in functie de performante.

www.AutoID.ro furnizor de echipamente si solutii in tehnologia de identificare automata prin coduri de bare / RFID. Suntem o echipa dinamica care a reusit prin persevernta si knowhow sa se impuna pe piata.