TARG DE JOBURI - HOTEL TIMISOARA

RB Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centrul de Formare Profesională R&B Consulting S.R.L. ce se implică în formarea și integrarea pe piața muncii a șomerilor, persoanelor inactive și celor aflate în căutarea unui loc de muncă organizează primul târg de joburi din cadrul proiectului „Profesionalism pe piața muncii în Regiunea de Vest”. Evenimentul are loc pe 30 martie între orele 10-16, La Hotel Timișoara.

În cadrul târgului de joburi, absolvenții cursurilor de specializare, desfășurate gratuit în cadrul Centrului, vor avea ocazia să interacționeze cu angajatorii și să își depună candidatura pentru joburile vacante, puse la dispoziție de aceștia.

Participarea este gratuită și nu impune vreo obligativitate, ceea ce înseamnă că absolvenții cursurilor de specializare pot veni la eveniment să audă personal care sunt ofertele de muncă și care le sunt posibilitățile.

CERINTE

Evenimentul are loc pe 30 martie între orele 10-16, La Hotel Timișoara.
INTRARE LIBERA!

Detalii:
0356881080
proiect125328.rbconsulting@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

centurl de formare profesionala