Supraveghetoare copii

KINDER CAFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegheaza copiii si are grija ca acestia sa se joace in siguranta, sa fie multumiti si bucurosi
- Supravegheaza continuu locul de joaca si are grija ca acesta sa functioneze perfect, semnaland eventualele nereguli sau probleme aparute
- Initierea de jocuri, concursuri, activitati recreative
- Pune in practica evenimentele programate fiecarei zi

CERINTE

Persoana energica si dornica de a lucra alaturi de copii, cu simt practic si cu bune abilitati de comunicare si coordonare.
Seriozitate, dragoste pentru copii, caldura sufleteasca
Candidatul ideal are o buna atentie distributiva si bune abilitati de relationare cu copiii, atat individual cat si colectiv.
Asumarea responsabilitatii in pastrarea si intretinerea curateniei, a materialelor si a mijloacelor din dotare.
Persoana responsabila, serioasa, orientata catre client
Iubitoare de copii, zambitoare, rabdatoare, energica si politicoasa
Absolventa de facultate promotia 2012 (de preferat psihologie, asistenta sociala sau sociologie)

BENEFICII OFERITE

salariu fix, program flexibil

Cafeneaua parintilor KINDER CAFE ofera cele mai noi servicii pentru parinti si copii, un spatiu de joaca modern, confortabil si variat in Timisoara.