Supply Chain Manager

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Mentinerea relatiei cu furnizorii;
• Analiza stocurilor de marfa si optimizarea sortimentului de la catalog la catalog;
• Estimarea vanzarilor la nivel de articol si emiterea comenzilor catre furnizori;
• Coordonarea optimizarii depozitului/reorganizarii/inventarierii;
• Propunerea de articole spre promovare/lichidare/listare in functie de vanzari;
• Implementarea sortimentului actual si viitor in depozit;
• Controlul si optimizarea costurilor departamentului;
• Colaborarea cu celelalte departamente ale companiei pentru optimizarea activitatii.

CERINTE

• Studii superioare;
• Cunostinte de operare PC;
• Cunostinte foarte bune de operare in Excel;
• Limba engleza - nivel avansat;
• Permis auto categoria B;
• Persoana cu initiativa, flexibila, organizata, dinamica si motivata;
• Proactiv si pozitiv, bun coordonator.

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant;
• Colectiv placut de lucru;
• Laptop;
• Telefon mobil.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.