Suport administrativ in recrutare

Centrul de Dezvoltare a Carierei

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posteaza si monitorizeaza aplicatiile candidatilor pe site-uri de recrutare specializare in conformitate cu descrierea posturilor disponibile
Screening si selectie primara a CV-urilor
Contactare candidati si programare pentru fazele de selectie: teste, interviuri, feed-back
Actualizarea in permanenta a bazei de date
Realizarea de situatii si rapoarte privind statusul proiectelor de recrutare

CERINTE

Student/a in an terminal sau masterand
Cunostinte foarte bune de limba engleza.
Persoana comunicativa, organizata si foarte atenta la detalii, capabila sa gestioneze un volum mare de informatii, adaptabila si cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: 6 ore/zi, Perioada determinata: 6 luni cu posibilitate de prelungire pana la 18 luni.

CDC este sprijinirea studentii si absolventii in dezvoltarea unor cariere de succes, prin consiliere, informare si facilitarea accesului pe piata muncii.