SUPERVIZOR TEHNIC

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea postului:
Titularul postului asigura intretinerea tehnica a constructiilor si a echipamentelor si controleaza tehnic si financiar furnizorii de lucrari de constructii, echipamente, servicii, utilitati.

Principalele atributii:

- mentine relatia cu firmele de constructii contractate pentru intretinerea tuturor cladirilor si constructiilor firmei.
- intocmeste cereri de oferta pentru achizitia de echipamente si alte dotari necesare firmei
- asigura intretinerea si service-ul tuturor echipamentelor si dotarilor firmei
- stabileste si mentine legatura cu autoritatile locale si centrale, furnizori de energie si utilitati si alte regii.
- raspunde de coordonarea si verificarea intregii activitati aflata sub incidenta regulamentelor ISCIR obtine si innoieste avizele de functionare de la toate institutiile legale: P.S.I., Mediu, D.S.V., I.P.C., I.S.C.I.R., Camera de Comert, primarii etc.
- asigura intretinerea parcului auto

CERINTE

- studii superioare (profil tehnic)
- cunostinte in domeniul echipamentelor si utilajelor specifice constructiilor, logisticii si instalatiilor frigorifice.
- Cunostinte PC: MS Office /OpenOffice, MS Outlook/Outlook Express, AutoCAD, DOCLIB
- Autorizatie ISCIR (constituie un avantaj)
- Carnet de conducere minim categoria B.
- orientare spre rezolvarea problemelor si respectarea termenelor stabilite
- simt practic
- spirit de echipa
- persoana dinamica, comunicativa si foarte bine organizata

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si antrenant
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala

PROFI ROM FOOD, este o companie multinationala ce detine o retea de 44 de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.