SUPERVIZOR PRODUCTIE

IHM TOTAL CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programarea procesului de productie in baza unui plan de productie;
- Monitorizarea si coordonarea activitatii din sectia de productie;
- Raspunde de realizarea productiei in conditii de cantitate si calitate la termenele stabilite.

CERINTE

- Experienta in domeniul Injectiei de mase plastice;
- Studii superioare - tehnice;
- Cunostinte de tehnologia injectiei de mase plastice;
- Experienta in coordonare si organizare a productiei;
- Bune cunostinte de limba engleza sau franceza, ambele reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate la munca in schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie de la start - up;
- Pachet salarial motivant in conformitate cu politica companiei;
- Pregatire profesionala in strainatate.

IHM Total Consult este o companie de consultanta care activeaza in domeniul Resurselor Umane va ofera posibilitatea de a va gasi jobul pe care vi-l doriti atat in tara cat si in strainatate.
Valorile care ne conduc activitatea sunt:
- Integritate in cadrul echipei, in relatia cu clientii si candidatii nostri;
- Imbunatatirea continua a calitatii si eficientei procesului de recrutare;
- Atitudine pozitiva orientata 100% spre client.

Folosim cunostintele, experienta, creativitatea si energia noastra in beneficiul dumneavoastra!