SUPERVIZOR IN DOMENIUL DISTRIBUTIEI DE PRODUSE FARMACEUTICE, TIMISOARA

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Contactarea clientilor existenti sau potentiali de pe zona arondata, cu potential financiar mediu sau mare;
Prezentarea ofertei companiei ¿ comerciala si financiara -;
Realizarea de contracte de colaborare cu acesti clienti conform normelor interne ale companiei;
Monitorizarea reprezentantilor comerciali ai companiei care isi desfasoara activitatea in zona arondata

CERINTE

Profilul candidatilor:

Studii superioare din domeniul medicinei sau in domeniul farmaceutic;
Experienta minima de 18 luni intr-o pozitie similara in domeniul distributiei;
Cunostinte de operare cu programele MS Word si MS Excel, cat si folosirea Internet-ului;
Disponibilitate la efort prelungit in vederea realizarii obiectivelor propuse de companie;
Simt al responsabilitatii, abilitati de comunicare si persuasiune;
Capacitatea de a coordona o echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de promovare profesionala;
Bonusuri in functie de performante.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.