SUPERVIZOR

Solectron Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de productie in timpul schimbului pe liniile din subordine, fiind responsabil de utilizarea eficienta a echipamentelor si fortei de munca.
- Cunoaste si respecta planul de productie si ia toate masurile pentru indeplinirea acestuia in conditiile cerute (cantitate, calitate, livrare, buget).
- Administreaza activitatile referitoare la persoanelor aflate in subordine: pontaje, evaluarea performantei, evaluarea nevoilor de training, instruiri pe tematici legate de productie, calitate, protectia muncii etc.
- Deruleaza activitati de comunicare cu subordonatii.
- Verifica si contribuie implementarea si respectarea politicilor de calitate, mediu si protectia muncii de catre membrii echipei.

CERINTE

- Studii medii(studiile superioare constituie un avantaj).
- Minim un an experienta in activitati de productie.
- Experienta in coordonarea unei echipe.

ABILITATI/APTITUDINI

- Abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti;
- Abilitati foarte bune de solutionare a problemelor;
- Organizat, spirit practic;
- Persoana activa, dornica sa se dezvolte;
- PC skills - MS Word, MS Excel;
- Cunostinte de limba engleza - constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala de prestigiu.
- Acces la tehnologie de inalta calitate.
- Transport gratuit din orice punct din oras.
- Tichete de masa corespunzatoare zilelor lucratoare.

Solectron is a leading global provider of electronics manufacturing and integrated supply chain services. We serve the world\'s most innovative companies in industries that rely on high-tech electronics. Our 2,500 employees in Romania have a hand in designing, making and servicing products that people around the world rely on every day.