stivuitorist

SC EUROCCOPER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Introduce materiile prime si materialele destinate procesului de logistica in magaziile de receptie, respectiv de stocare a acestora
Mentine in functionare corespunzatoare sistemul de depozitare a marfurilor (etichetare)
Pastreaza documentele aferente in conditii bune; asigura etichetarea marfurilor situate in zona de receptie si magazia de materiale in conformitate cu instructiunile de lucru aferente
Respecta instructiunile de lucru care se refera la manipularea si depozitarea materialelor
Imbunatateste permanent sistemul de depozitare

CERINTE

Diploma de bacalaureat sau scoala profesionala
Detinerea autorizatiei ISCIR, experienta pe reach-truck
Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara: gestionar, primitor-distribuitor cu gestiunea, stivuitorist, magazioner,
Experienta in productie si magazie/depozit
Experienta in utilizarea si completarea documentelor specfice depozitului
Cunostinte de limba engleza (nivel conversational)
Disponibilitate pentru a lucra in schimburi
Seriozitate si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
transport asigurat

SOCIETATE DE TRANSPORT, LOGISTICA, DISTRIBUTIE SI COMISIONARIAT VAMAL