SQL Server DEVELOPER

ABSTRACT CONNECTION s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea si optimizarea procedurilor
- proiectarea si optimizarea aplicatiilor
- interconectarea cu alte sisteme de baze de date

CERINTE

- absolvent al unei facult¿¿i cu profil economic si / sau informatic (Informatic¿, Automatic¿ sau altele în IT)
- pasionat de domeniul IT
- cuno¿tin¿e foarte bune T-SQL
- cunostin¿e foarte bune Access 97 - 2003
- capacitate de a studia ¿i lucra atât în mod independent, cât ¿i în echip¿
- dorin¿a de a lucra la nivel profesionist ¿i de a fi recompensat corespunz¿tor
- cunostinte de business in domeniile: aprovizionare, stocuri, warehouse management sistem, financiar-contabil; cunoasterea unui program de gestiune a stocurilor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- lucru într-o echip¿ de profesioni¿ti
- acces la cele mai performante tehnologii hardware ¿i software
- posibilitatea de a v¿ construi o carier¿
- salariu motivant
- desf¿¿urarea activit¿¿ii într-un mediu dinamic ¿i competitiv, într-o firm¿ puternic¿ aflat¿ în plin¿ expansiune

DESCRIEREA FIRMEI

SOLUTII I.T. PERSONALIZATE PENTRU DEZVOLTAREA AFACERII