SQA - Asigurarea calitatii in relatia cu furnizorii

TRW Automotive Safety Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Raspunde de activitatea de receptie calitativa a materialelor.
-Gestioneaza relatia cu furnizorii.
-Mentine un set de documente referitoare la sistemul de management.
-Monitorizeaza si imbunatateste continuu eficienta si eficacitatea proceselor.
-Gestioneaza neconformitatile.
-Intocmeste reclamatii, defineste costurile pentru neconformitati.
-Audituri la furnizor

CERINTE

-Studii superioare tehnice.
-Experienta in domeniul calitatii in industria automotive.
-Bune cunostinte de operare PC.
-Limbi straine: engleza, germana constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si abilitatile candidatului.
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale.
Mediu de lucru placut.

Cu mai mult de 63000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 13 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale si are in spate o lunga traditie in dezvoltarea sistemelor de siguranta a automobilelor.
Locatia din Timisoara include peste 1300 de angajati si produce volane si module de airbag.
www.trwauto.com