Specialist vanzare si recrutare asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker financiar si marketing dezvolta liniile MANAGERIALE in partea de VEST a tarii.
Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
- oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte.
- PART TIME
- FULL TIME

CERINTE

Persoane dinamice, serioase, preferabil cu un portofoliu de clienti, dornice de parteneriat.
Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;
- Studii superioare/medii
- Ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

BENEFICII OFERITE

-avansare rapida in cariera
-training-uri profesioniste
-bonusuri importante

- posibilitatea de a lucra part time/ full time
- pregatire pentru MANAGERI in SRAINATATE.
- -sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii