SPECIALIST TRANSPORT RUTIER INTERN

CARGO-PARTNER EXPEDITII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizare transporturilor rutiere interne
- cresterea constanta a transporturilor prin seriozitate si promtitudine

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare
- experienta in domeniul transporturilor rutiere interne
- bune abilitati de negociere
- rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru la standarde internationale
- spirit dinamic de lucru intr-o echipa tanara
- pachet salarial atractiv
- angajare pe termen lung cu contract pe perioada nedeterminata ,dupa o perioada de proba .

Asteptam CV-ul dumnevoastra la adresa de email: cherry@cargo-partner.com attn. D-nei Doina Cherry.

Va rugam se mentionati in subject header referinta TMTRUCK/2007

cargo-partner este o companie multinationala de expeditii oferind clientilor sai transport aerian, maritim, rutier si servicii integrate de logistica cu 54 de filiale in 21 tari si peste 1200 de angajati.