SPECIALIST RESURSE UMANE TIMISOARA - PERIOADA DETERMINATA

SC CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza baza de date a angajatilor, in format electronic si scriptic;
- Participa la procesele de recrutare, selectie si orientare a noilor angajati;
- Elaboreaza documente si rapoarte specifice activitatii de resurse umane;
- Asigura respectarea politicilor si a procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de grup si contribuie in mod direct la implementarea noilor proiecte elaborate de Directorul National Resurse Umane;
- Identifica si propune masuri de optimizare a activitatii de resurse umane din fililala;
- Participa la programele de evaluare a performantelor profesionale si la sesiunile de instruire.

CERINTE

- studii superioare (Psihologie/Economie/Juridice);
- cunostinte temeinice de legislatia muncii si salarizare;
- experienta in recrutare minim 6 luni;
- operare PC (Word, Excel, Access, Power Point, Outlook);
- abilitate de gestionare a datelor ;
- abilitati de lucru cu oamenii;
- usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- initiativa, spirit practic;
- disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonus in functie de realizari, tichete masa, telefon mobil, programe periodice de formare si perfectionare, sansa unei cariere intr-o companie performanta.

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.