SPECIALIST RECRUTARE SI SELECTIE - Timisoara

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si organizarea proceselor de recrutare si selectie (postare interna / externa a anunturilor de recrutare, selectie candidati, organizare si sustinere interviuri, evaluare candidati, elaborare si prezentare lista scurta)
Actualizarea permanenta a bazei de date cu aplicatii
Identificarea si dezvoltarea de noi surse de recrutare
Participarea la evenimente de profil (targuri de job-uri)
Intocmirea de rapoarte, situatii, periodice referitoare la activitatea desfasurata
Implicarea activa in derularea proiectelor de recrutare si selectie cu deplasari frecvente in tara pentru realizarea acestora

CERINTE

Studii superioare (absolvirea unor studii in domeniul psihologie/sociologie constituie un avantaj)
Experienta relevanta in domeniul recrutarii si selectiei pentru diverse pozitii
Capacitate de planificare, organizarea si prioritizare a proiectelor demarate
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Cunostinte foarte bune de operare PC (MSOffice, MSOutlook)
Foarte bune cunostinte de limba engleza
Spirit de observatie si atentie la detalii
Obiectivitate si integritate
Disponibilitate pentru deplasari in tara

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare.