Specialist HR - Resurse Umane

Webness

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intervieveaza si selecteaza candidatii pentru posturile disponibile
- Stabileste competentele, abilitatile si responsabilitatile necesare fiecarui tip de post
- Cerceteaza trecutul profesional al candidatilor
- Stabileste perioada de testare a noilor angajati
- Asigura si se ocupa de integrarea noilor angajati
- Planifica, creaza, dezvolta si implementeaza strategii de organizare si imbunatatire a functionarii optime a departamentelor din companie (amintindu-si de valorile companiei)
- Identificarea si satisfacerea nevoilor de training ale colegilor
- Realizeaza si implementeaza sistemele de evaluare si bonificare a performantelor profesionale ale echipei (devine interesant cand ajunge la el)
- Asigura consiliere si suport (moral, nu material) pentru angajati
- Urmareste si se ocupa de activitatea de stimulare a personalului
- Tine evidenta documentatiei necesare a activitatii biroului, privind salarizarea, fluctuatia de personal, angajari, promovari, plecari.(asta este partea nedistractiva)

CERINTE

- Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are :
- cunostinte solide (minim 80 de kg) si “instincte” corecte in domeniile: resurse umane si comunicare
- abilitati de organizare, planificare si comunicare
- creativitate, initiativa, perseverenta, orientare spre rezultate si rezolvarea problemelor (pardon, provocarilor)
- excelenta capacitate de comunicare, negociere si de prezentare a informatiei

Nu ne intereseaza studii de specialitate, ne intereseaza un specialist in domeniu.

BENEFICII OFERITE

La cerintele de mai sus, putem oferi din toata inima:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posibilitati reale de crestere si promovare
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste (nu numai cu laude)

DESCRIEREA FIRMEI

Exact opusul unei multinationale.

Echipa tanara dar profesionista cu strategii clare si obiective exacte. Telul nostru: sa ajungem in varf.

Contact:
Sava Sebastian
0722.206.879