Specialist Back Office

Keczeli GyongyikePersoana Fizica Autorizata

Job expirat

RESPONSABILITATI

I. Responsabilităţi:

Procesarea şi însuşirea aplicaţiilor pentru servicii de telefonie fixa si mobila:
- Verificarea eligibilităţii clientilor in raport cu ofertele solicitate
- Verificarea documentelor clienţilor business activati de echipa de vanzari
- Intocmirea actelor în vederea semnării de către clienţii business
- Introducerea contractelor in baza de date în vederea activarii
- Efectuează modificări la contracte

Comunicare şi furnizare de date personalului din front office
Primeşte şi centralizează aplicaţiile de la Biroul de vânzări
Monitorizează semnarea actelor oficiale
Prospectare firme

II. Contextul muncii

Periodizare ciclică a muncii in cadrul unei luni (mai intensiv la sfârşitul lunii)
Normă medie de lucru pe zi : 4 ore
Program de lucru: zilnic 10-14.
Muncă de birou.
Muncă individuală şi în echipă:
- tine strans legatura cu reprezentantii de vanzari

CERINTE

Cunoştinţe de operare PC si lucrul cu baze de date

Aptitudini şi Deprinderi de:
- a organiza eficient activitatea
- a putea urmări şi controla eficient mai multe probleme simultan
- a reacţiona cu promptitudine
- a se adapta rapid la noi situaţii
- a rezista la efort susţinut
- a fi mereu amabil, calm
- a selecta rapid şi eficient informaţiile

Calităţi personale necesare pentru postul/funcţia descrisă:
- Persoană care să inspire încredere
- Serioasa, ordonata si Responsabilă
- Atentă la detalii
- Managementul timpului
- Să fie capabilă să controleze situaţia
- Adaptabilitate
- Flexibilitate
- Spirit de echipă
- Capacitate de sinteză
- Reacţie rapidă la solicitări diverse

BENEFICII OFERITE

Salariul şi condiţiile de promovare:

- Remuneraţie fixă conform politicii firmei.
- După 3 - 6 luni de experienţă se poate creste norma de lucru si pachetul salarial

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management