Software Tester

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casablanca Services recruteaza pentru un client important din Timisoara:

Locatie: Timisoara

Program: full time

CERINTE

Professional experience (mandatory):
*Familiar with SW development/testing/build/release environment and process
*Experience with Windows, RHL3/4, Solaris OS, and Terminal Server
*Experience in testing of any software product involving communication protocol
*Experience in SQA testing of large scale (multi-cpu) database and control applications

Preferred:
**Working knowledge in C/C++, Visual 6 or VS 2005, C# experience is a plus
**Experience with distributed computing is a plus

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati:

Elena Popescu
HR Consultant

job@cbs.ro
0728 885 751

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF ( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ?V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.