Software Tester

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Testarea site-urilor web dinamice, bazate pe LAMP.

CERINTE

Profil ideal:
• Experienta de cel putin 1 an in testare software;
• Persoana constiincioasa si atenta la detalii;
• Buna intelegere si cunoastere a mediului online;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel cel putin mediu.

Avantaje:
• Experienta de lucru in testarea site-urilor si aplicatiilor web;
• Experienta in testare automata;
• Experienta de lucru in mediu Agile.

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant in concordanta cu aptitudinile si efortul depus;
• Program flexibil de lucru;
• Mediu de lucru placut si dinamic;
• Implicarea in proiecte interesante (in special pe partea de e-commerce);
• Comunicare informala intre management si angajati;
• Sistem clar si transparent de recompensare, feedback si stabilirea obiectivelor intividuale;
• Management preocupat de dezvoltarea profesionala a angajatilor.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.