Software developer (Matlab, C)

LNSoftware

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti interesat de un job full-time (8 ore) ca software developer?
Esti pasionat de programarea orientata pe obiecte (Java) si/sau programarea procedurala (C,scripting)?
Iti plac activitatile de tip project based, individuale si in echipa?

Descriere :
Suntem o firma mica care doreste sa se extinda.
Ce facem? Firma face outsourcing pentru o firma foarte importanta din domeniul Embedded Systems(Germania): http://www.btc-es.de/
Cu ce ne poti ajuta? Vom dezvolta in echipa proiecte software pentru clientii BTC.

CERINTE

- good english / good communication skills
- Matlab programming (M scripting asemanator limbajului C)
- Simulink modelling
- C programming
- Unit-Testing experience
- experienta: minim 1 an
- posturi disponibile: 1

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

Compania se ocupa cu dezvoltarea produselor software pentru o firma importanta din domeniul Embedded Systems din Germania: BTC Embedded Systems