SOFTWARE DEVELOPER

Romanian Business Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

Activitatea viitorilor colegi va consta în:

- analiza cerințelor (specificații scrise) și estimarea soluțiilor

- implementarea și testarea softului

- instalarea la client

- întreținerea după punerea în funcțiune

- informarea periodică a managerului de proiect.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Sunteți o persoană dinamică, proactivă cu o atitudine „can do”? Doriți un loc de muncă

unde să aveți ocazia să vă dezvoltați profesional folosind cele mai noi tehnologii?

Pentru echipa de dezvoltare din Timișoara angajăm programatori care să dezvolte

produsele specifice ale firmei, pentru clienți din țară și străinătate.

Cerințe:

- cunoștințe de programare: OOP și SQL

- persoană dinamică, deschisă la lucruri noi

- spirit de echipă

- limba engleză nivel mediu

- disponibilitatea de a călători pe termen scurt.

Constituie avantaj (în ordinea importanței):

- cunoașterea C# și Oracle PL/SQL

- permis de conducere categoria B

- limba engleză nivel avansat.

- cunoștințe de MS Office, în special Excel

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Toate acestea se petrec în cadrul unei echipe tinere, suportive, într-un mediu de lucru

flexibil și fără birocrație.

Compania Romanian Business Consult este prezenta de 15 ani in Romania fiimd in prezent lider de piata in domeniul solutiilor de retail precum si solutiilor de cantarire, ambalare si etichetare pentru industria alimentara si nealimentara.
RBC reprezinta urmatoarele companii pe piata interna:
Bizerba-Germania, echipamnte de cantarire, ambalare si etichetare.
Wincor-Nixdorf -Germania, furnizeaza solutii de IT pentru retail si ofera echipamente POS in diverse configuratii
Ulma- Spania, echipamente de ambalare.