Software developer

Infin Research & Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si implementare de aplicatii software.

Proiectele noi se discuta in echipa, fiecare urmand sa primeasca o responsabilitate in cadrul acestora.
Fiecare proiect este diferit de celelalte, fiind astfel exclusa monotonia.
Colaborarea stransa cu firma-mama din Germania aduce un plus de varietate, cerintele clientilor straini fiind diferite unele fata de altele.

CERINTE

Cunoştinţe solide de:
Implementare software în limbajele PHP, C#, C++
MySQL
CRM

Limba engleza si/sau germana

Si, neaparat, un simt al umorului dezvoltat. La noi se munceste cu buna dispozitie.

BENEFICII OFERITE

colectiv tanar si entuziast
pachet salarial avantajos
bonusuri pe proiect
conditii bune de munca;

In cadrul grupului international de firme \"infin-group\", infin - Research & Development Timisoara (firma mixta romano-germana) constituie divizia de consultanta IT si software engineering pentru toate serviciile si produsele oferite de grupul infin.