Software Developer

Softgate Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru extinderea activitatii prin noi proiecte interesante, Softgate Group angajeaza in conditii avantajoase Software Developeri pentru urmatorul domeniu:
: : Dezvoltarea de aplicatii mari pentru Web (platforme online) pentru partenerii nostri germani din domeniile: sanatate, asigurari, investitii imobiliare, productia de autovehicule

Profil:
: : Cunostiinte bune de programare, in general
: : Cunostiinte aprofundate de programare WEB si/sau Object-Oriented
: : Experienta in ASP.NET reprezinta un mare avantaj
: : Dorinta de afirmare

CERINTE

Cerinte:
: : Buna cunoastere a limbii engleze sau germane
: : Germana reprezinta un mare avantaj
: : Spirit de echipa, constiinciozitate
: : Personalitate independenta
: : Dorinta de cunoastere, de a invata tehnologii noi

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
: : Pachet salarial deosebit de atractiv
: : Bonificatii in raport cu performanta
: : Mediu de lucru prietenos, dotare la standarde inalte
: : Prima de relocare (daca e cazul)
: : Posibilitatea de a promova repede