Software Developer

Psihologic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare are o vastă experienţă în crearea aplicaţiilor mobile şi PC, back-end şi front-end, dezvoltare de software şi design grafic, codificări pentru aplicaţii mobile fiind utilizate de către clienţi de top!

CERINTE

- Studii superioare absolvite (preferabil Cibernetică, Automatică, Informatică);
- Minim 2 ani de experienţă în specialitate sau pe post;
- Cunoştiinţe necesare în Java, SQL, .NET, Linux, .NET WEB (ASP);
- Bun cunoscător al designului orientat către obiect şi al tehnicilor;
- Cunoştinţe solide operare MS Office;
- Limba engleză la nivel înalt (scris, citit);
- Aptitudine generală de învăţare;

BENEFICII OFERITE

- Răsplătim performanţa cu un pachet motivant. Nivelul salarial de bază oferit este pe măsura experienţei tale dovedite.

Îţi multumim pentru timpul acordat acestui anunţ. Dacă consideri că îndeplineşti cerinţele necesare acestui post aşteptăm un CV cu cât mai multe informaţii relevante despre tine/experienţă/cunostinţele tale la contact@psihologic.ro, sau tel: 0726 236 977.

Dacă acest anunţ nu este cel pe care îl cauţi, poate cunoşti pe cineva pentru care este perfect!? Roagă-i să ne contacteze prin email cu un CV sau să ne contacteze telefonic pentru mai multe detalii.

SC PSIHOLOGIC SRL este o companie romaneasca de recrutare si selectie personal, infiintata in anul 2004. Suntem prezenti pe piata de Vest a tarii  avand birouri la Timisoara, Lugoj si Arad.
Compania PSIHOLOGIC SRL are urmatoarele domenii de activitate si autorizatii: plasare forta de munca (din 2004); servicii de informare, consiliere si mediere a muncii, pe piata interna (din 2006); servicii de Agent Munca Temporara (din 2012); precum si certificarea sistemului de management ISO 9001: 2008, TUV Rheinland (din 2012).
Pentru mai multe detalii te asteptăm la sediul PsihologicHR din stradă Burebista 3-5, et.1 (zona Dacia, acces pe scările exterioare, vis - a vis de BRD), intre orele 09:30 - 17:00, Luni - Vineri. Numere de telefon: 0726 236 977 / 0720 718 062