SOFERI TIR

HARTLTRANS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hartl Grup are o experienţă de peste 45 ani în domeniul transporturilor şi vă oferă o viziune modernă asupra acestui domeniu.

Suntem mai mult decât o firmă de transport: noi suntem partenerul D-voastră de incredere când este vorba despre managementul logistic complet al transporturilor D-voastră. Suntem un partener flexibil care pune lucrurile în mişcare. Indiferent ce, indiferent când şi indiferent unde.

RECRUTAM pentru firma noastra:
Conducator auto profesionist pentru:
- transport marfuri generale
Postul este disponibil numai in strainatate.
Informatii la telefon 0256-433282

CERINTE

Carnet de conducere categoria C, C+E
Cartele tahograf
Atestat profesional transport marfa
Fara antecedente penale, apt medical

BENEFICII OFERITE

conditii salariale deosebite
- scolarizare la locul de munca

Wir sind eine österreichische Transportfirma mit Niederlassung in Timisoara.

We are an austrian transport company with a branch office in Timisoara.