soferi profesionisti pentru camioane 24 tone cu domiciliul in judetul TIMIS

SC ANG LOGISTIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza transport marfuri generale ,preponderent international.
-se incadreaza in programul stabilit pentru incarcarea/livrarea marfurilor
-respecta timpii de conducere/odihna precum si legislatia rutiera in vigoare.
-depune eforturi permanente pentru imbunatatirea paramentrilor de functionare a auto-ului pe care-l conduce(ex. conduce economic)
-utilizeaza optim si se incadreaza in normele stabilite de companie in ceea ce priveste resursele necesare activitatii(carburant,anvelope,taxe de drum,etc).
-mentine o comunicare eficienta cu,coordonatorul de transport.
-preda la timp si complete,documentele aferente marfurilor transportate precum si documentele specifice activitatii.

CERINTE

Candidatul ideal are:
-minim 3 ani experienta in transport international de marfuri
-atestat sofer profesionist
-card tahograf
-cunostinte minime mecanica
-fara cazier auto si juridic
-recomandari de la ultimul loc de munca
-DOMICILIUL IN TIMISOARA SAU IMPREJURIMI

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru placut,un colectiv tanar si dinamic.

Societatea comerciala ANG LOGISTIC SRL este firma de transport ,fiind axata pe transportul international rutier de marfuri, in regim complet sau grupaj