Sofer containere de alimentare ¿i silozuri (40 to)

SC. Dinamis Print S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu noi spre viitor!

Grupul Bertschi cu sediul central în Elve¿ia este o firm¿ de transport european¿ cu peste 1500 angaja¿i, specializat¿ pe transport de cisterne ¿i silozuri pe ¿osele ¿i c¿i ferate.

Pentru dezvoltarea firmei din România c¿ut¿m personal cu experien¿¿ ¿i dornic de performan¿¿

CERINTE

Dumneavoastr¿

Ave¿i preg¿tire de ¿ofer cu ¿i f¿r¿ Certificat ADR
Ave¿i experien¿¿ de mai mul¿i ani în transporturi de silozuri ¿i de alimentare
a¿i f¿cut deja transpirturi interna¿ionale în Europa
sunte¿i dispus la o preg¿tire de mai multe s¿pt¿mâni în Elve¿ia?
- vorbi¿i bine pân¿ la foarte bine germana (condi¿ie de baz¿)

BENEFICII OFERITE

Oferta noastr¿:
Suntem o firm¿ sigur¿ ¿i expansiv¿.
Munca este divers¿ ¿i interesant¿!
Func¿ie de zona de implicare oferim salarii atr¿g¿toare.
Un Training de mai multe s¿pt¿mâni în Elve¿ia.

V-am trezit interesul?
Depune¿i CV-urile ¿i scrisorile de inten¿ie în limba germman¿ la:
Fax: 0040256201045 sau e-mail: info@dinamis.eu
Tel.: 0040742591230
Mai multe informa¿ii despre firma noastr¿ la www.bertschi.com