Sofer

TRW Automotive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de curierat, distribuirea corespondentei, relatia cu institutiile pentru efectuarea platilor, facturilor si a altor formalitati;
Folosirea si intretinerea masinilor conform politicii firmei;
Asigurarea transportului intern pentru angajatii companiei;
Aprovizionarea cu materiale indirecte de la furnizori;
Mentinerea relatiei cu institutiile de metrologie;
Intocmirea foilor de transport zilnice;

CERINTE

Studii medii finalizate
Cunostinte de mecanica auto (obligatoriu)
Posesor permis categoria B;
Experienta intr-un post similar, minim 5 ani de condus fara incidente in trafic;
Experienta in lucrul cu documente;
Fara antecedente penale;
Comunicativ, capabil sa indeplinesca mai multe sarcini, atent la detalii, muncitor, bine organizat, punctual, aspect ingrijit.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist si modern;
Pachet salarial atractiv;

Cu mai mult de 66000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 14 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale.
TRW Romania si-a inceput activitatea in 2004 si are in prezent peste 2100 de angajati.
Locatia din Timisoara produce volane si module de airbag si numara peste 1500 de angajati.
Clientii nostri sunt companii renumite din domeniul automobilelor: Mercedes, BMW, Volkswagen, Porsche, Fiat, Renault, Iveco etc
www.trwauto.com