Sofer

TRW Automotive Safety Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de curierat, distribuirea corespondentei, relatia cu institutiile pentru efectuarea platilor, facturilor si a altor formalitati;
Folosirea si intretinerea masinilor conform politicii firmei;
Asigurarea transportului intern pentru angajatii companiei;
Aprovizionarea cu materiale indirecte de la furnizori;
Mentinerea relatiei cu institutiile de metrologie;
Intocmirea foilor de transport zilnice;

CERINTE

Studii medii finalizate;
Posesor permis categoria B;
Experienta intr-un post similar, minim 5 ani de condus fara incidente in trafic;
Experienta in lucrul cu documente;
Fara antecedente penale;
Comunicativ, capabil sa indeplinesca mai multe sarcini, atent la detalii, muncitor, bine organizat, punctual, aspect ingrijit.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist si modern;
Pachet salarial atractiv;

Cu mai mult de 63000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 13 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale si are in spate o lunga traditie in dezvoltarea sistemelor de siguranta a automobilelor.
Locatia din Timisoara include peste 1300 de angajati si produce volane si module de airbag.
www.trwauto.com